• Студентські та учнівські квитки державного зразка

  Студентські та учнівські квитки державного зразка

  З 2001 року всі навчальні заклади в Україні зобов'язані видавати студентські та учнівські квитки єдиного державного зразка, виготовлені на основі фотокомпютерной технології, вид і технологія виготовлення затверджені Міністерством освіти і науки України.
 • Документи про освіту

  Документи про освіту

  Харківський регіональний Центр "Студсервіс" з 2003 року надає інформаційні послуги з формування баз даних учнів і випускників навчальних закладів Харківської області всіх видів підпорядкування і власності, а також всіх рівнів акредитації і забезпечує навчальні заклади Харківської області України документами про освіту, студентськими, учнівськими квитками державного зразка згідно законодавства України.
 • Сучасні технології в освіті

  Сучасні технології в освіті

  Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСК "ВНЗ" і Автоматизованої системи "Школа"
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

АСІК "Школа" - безпечна школа

Інформує про начально-виховний процес дитини, створює умови для безпечного навчання.

Детальніше...

АС "Школа" МОН Украины

Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом з впровадження Автоматизованої системи "Школа".

Впровадження АС «Школа» в загальноосвітніх навчальних закладах та органах управління освітою автоматизує процеси життєдіяльності цих установ та спрощує управління навчальними закладами на всіх рівнях освітньої галузі.

Возможности и преимущества АС «Школа»

Автоматизована система Школа

Автоматизована система «Школа» - це програмне забезпечення, яке супроводжує учня з першого по одинадцятий клас, фіксуючи всі етапи навчання - від заяви батьків на зарахування дитини до школи до отримання випускником документа про повну загальну середню освіту державного зразка.

В системі «Школа» може працювати будь-який співробітник навчального закладу. Методисти створюють анкети учнів школи, в які вносяться персональні дані, пільги, форма навчання. Завучі, використовуючи модуль навчальних планів, складають розкладу, коригують навантаження учнів і викладачів. Вчителі в комп'ютерних класах проводять тестування знань учнів з дисциплін. Класні керівники доповнюють анкету учня результатами успішності, даними про відвідуваність, інформацією одостіженіях учня.

Конфіденційність інформації забезпечується за допомогою криптографічного захисту, що унеможливлює втручання в роботу системи сторонніх осіб.

Впровадження автоматизованої системи «Школа» на всіх рівнях освітнього процесу забезпечує обмін інформацією районними, міськими, обласними управліннями освіти, а також в Міністерстві освіти і науки України.

В системі реалізована передача даних від нижніх рівнів до верхніх: від навчальних закладів до районних управлінь, від районних в міське управління і навпаки.

Автоматизована система Школа

Таким чином, за допомогою АС «Школа» створюється єдиний інформаційний простір в сфері освіти, що значно спрощує контроль з боку органів управління над процесом навчання кожного учня будь-якої школи, що використовує систему.

Зв'язки між навчальними закладами та органами управління освітою забезпечують обмін даними в двох напрямках. Так, школа не тільки надає інформацію в управління, якому вона підпорядкована, але в свою чергу і отримує необхідні дані.

Крім цього, за допомогою системи забезпечується обмін даними безпосередньо між навчальними закладами. Наприклад, при перекладі учня в іншу школу його персональна справа автоматично переноситься в систему «Школа» за новим місцем навчання.

База даних системи дозволяє накопичувати і зберігати великі обсяги інформації за тривалий період. Таким чином, керівники різних рівнів від рядового вчителя до міністра можуть отримати необхідну їм інформацію в лічені секунди. Це дає можливість оперативно приймати управлінські рішення в галузі освіти на рівні держави або просто коригувати процес навчання в окремому класі.

Додаткові можливості системи

Система спроектована таким чином, що може інтегрувати в свою базу даних додаткові модулі, які в сукупності з наявною функціональністю ще більше розширюють сферу її застосування.

При установці в школі певного обладнання, перебування учнів і співробітників на території навчального закладу стає більш безпечним і з'являється можливість завжди мати точну інформацію про їхнє перебування в будівлі школи.

При інсталяції в комп'ютерному класі школи програми АС «Тест», можна проводити комп'ютерне тестування знань учнів, створювати власні тестові завдання з окремих предметів, вести автоматичний підрахунок і зберігання результатів, отримувати статистичні звіти, обмінюватися створеними завданнями, отриманими результатами.

Впровадження АС «Школа» дозволяє підсилити та вдосконалити контроль за навчально-виховної, адміністративної, господарської діяльністю, як викладацькому складу та керівництву навчального закладу, так і органам управління освітою.

На сьогоднішній день автоматизована система «Школа» успішно використовується в 654 навчальних закладах, 14 районних і 2 міських управліннях освітою.

Офіційний сайт

 

© 2016 Регіональний центр "Студсервіс"