• Студентські та учнівські квитки державного зразка

  Студентські та учнівські квитки державного зразка

  З 2001 року всі навчальні заклади в Україні зобов'язані видавати студентські та учнівські квитки єдиного державного зразка, виготовлені на основі фотокомпютерной технології, вид і технологія виготовлення затверджені Міністерством освіти і науки України.
 • Документи про освіту

  Документи про освіту

  Харківський регіональний Центр "Студсервіс" з 2003 року надає інформаційні послуги з формування баз даних учнів і випускників навчальних закладів Харківської області всіх видів підпорядкування і власності, а також всіх рівнів акредитації і забезпечує навчальні заклади Харківської області України документами про освіту, студентськими, учнівськими квитками державного зразка згідно законодавства України.
 • Сучасні технології в освіті

  Сучасні технології в освіті

  Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСК "ВНЗ" і Автоматизованої системи "Школа"
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

АСІК "Школа" - безпечна школа

Інформує про начально-виховний процес дитини, створює умови для безпечного навчання.

ЧОМУ АСІК ШКОЛА - БЕЗПЕЧНА ШКОЛА?

За допомогою програмного забезпечення АСІК Школа Ви зможете організувати контроль доступу для учнів, облік робочого часу для викладачів, забезпечити інформування батьків про вхід/вихід дітей зі школи, а також розмежувати права доступу до внутрішнього приміщення навчального закладу.
 

Школам
 
АСІК «Школа – Безпечна школа» – надійний помічник у виконані вимог Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України до навчальних закладів.
 
Комплекс призначений для підвищення рівня захищеності учнів та приміщень освітніх закладів. Він побудований на системі автоматичного контролю доступу до приміщення школи, що дозволяє забезпечити захист від несанкціонованого проникнення до школи сторонніх осіб за допомогою безконтактних карт доступу. Програмний комплекс – єдина система контролю та керування доступу для навчальних закладів, повністю погоджена с МНС України.
До того ж контроль наявності учнів у школі є надійним засобом профілактики:
  
 • випадків крадіжок матеріальних цінностей, що належать навчальному закладу, працівникам та учням;
 • актів вандалізму.

Загальновідомо, що дисципліна – складова зростання якості освіти. АСІК «Школа – Безпечна школа» забезпечує ряд заходів підвищення дисципліни у школі: 

 • контроль запізнень на уроки;
 • контроль прогулів уроків;
 • автоматизований облік відвідування учнями школи.

Для надзвичайних ситуацій в системі передбачені ефективні рішення щодо організації безпечної евакуації учнів та співробітників зі школи. До складу комплексу входять автоматичні турнікети. Огорожа комплексу надає можливість миттєвої організації відкритого проходу. Аварійний прохід технічно реалізовано у вигляді штанги, що опускається у випадку відключення живлення або за командою з пульта дистанційного управління (система «Антипаніка»), що забезпечує можливість швидкої евакуації дітей з приміщення школи.

У зв’язку з цими фактами слід згадати про лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 11.04.2011 за №1/9-259 щодо посилення боротьби проти розповсюдження та вживання психоактивних речовин.

Батькам

Всі батьки турбуються чи вчасно дісталася дитина до школи, чому не передзвонила як домовлялися. А чому вчасно не повернулася додому: затрималася на класну годину чи пішла на прогулянку з друзями? Навіть коли батьки супроводжують дитину до школи й зустрічають її після закінчення уроків – є підстави для хвилювання з приводу безпеки її перебування на уроках та перервах.

Автоматизована система інформування клієнтів «Школа – Безпечна школа» миттєво надсилає SMS та E-mail повідомлення після того, як дитина переступила поріг школи та по завершенню уроків; перешкоджає проникненню до школи сторонніх осіб і, таким чином, захищає школярів від контактів не передбачених внутрішнім розпорядком.

Окрім того, автоматизована система відображає присутність учнів у школі, фіксує прогули та запізнення. Система інтегрована з інформаційним порталом «Моя освіта» де батьки на власній сторінці в зручний для них час можуть переглянути інформацію про навчально-виховний процес своєї дитини.

Функції

Автоматизована система інформування клієнтів «Школа – Безпечна школа» допомагає загальноосвітнім навчальним закладам ефективно виконувати функції не лише з забезпечення безпеки школи та її учнів, контролю дисципліни, оперативного інформування батьків, а також сприяє раціональному розподілу ресурсів педколективів.

Встановлення Автоматизованої системи інформування клієнтів «Школа – Безпечна школа» дозволяє контролювати відвідування і успішність учнів. Отримувати достовірну інформацію про місцезнаходження Вашої дитини, попередити потрапляння третіх осіб та зловмисників на територію школи.

По даним директорів шкіл, де вже встановлена та успішно функціонує АСІК «Школа – Безпечна школа», система значно полегшує організацію безпеки дітей під час перебування у школі. Дозволяє отримувати достовірні данні про кожного учня та співробітника, спрощує організацію обліку робочого часу співробітників, допомагає виявити різноманітні порушення.

Призначення
Вчасно інформувати батьків про прибуття їх дитини до школи, створити умови для безпечного навчання та повідомити про результати роботи учня протягом навчального дня.

Інформування батьків
Відбувається після того, як дитина увійшла до школи та по завершенню уроків. Здійснюється за допомогою відправки, як SMS-повідомлень на вказані батьками номери мобільних телефонів, так і Email-повідомлень на електронні скриньки та у особистий кабінет батьків на порталі «Моя Освіта». Відправлення повідомлень можливе одному або обом батькам, а також іншим родичам дитини. Послуга дійсна для всіх операторів мобільного зв’язку України, а також для CDMA операторів. 

Офіційний сайт

 

© 2016 Регіональний центр "Студсервіс"