• Студентські та учнівські квитки державного зразка

  Студентські та учнівські квитки державного зразка

  З 2001 року всі навчальні заклади в Україні зобов'язані видавати студентські та учнівські квитки єдиного державного зразка, виготовлені на основі фотокомпютерной технології, вид і технологія виготовлення затверджені Міністерством освіти і науки України.
 • Документи про освіту

  Документи про освіту

  Харківський регіональний Центр "Студсервіс" з 2003 року надає інформаційні послуги з формування баз даних учнів і випускників навчальних закладів Харківської області всіх видів підпорядкування і власності, а також всіх рівнів акредитації і забезпечує навчальні заклади Харківської області України документами про освіту, студентськими, учнівськими квитками державного зразка згідно законодавства України.
 • Сучасні технології в освіті

  Сучасні технології в освіті

  Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСК "ВНЗ" і Автоматизованої системи "Школа"
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

АСУ "ВНЗ" МОН України

Харківський Регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСУ "ВНЗ".

Автоматизована система керування вищим навчальним закладом АСУ "ВНЗ" (див. схему функціонування) призначена для створення, супроводу, обробки і збереження інформації про абітурієнтів, студентів та учнів, автоматизації документообігу учбового процесу, інформаційно-аналітичної підтримки всіх підрозділів навчального закладу. Вона охоплює всі етапи навчання. Метою створення АСУ "ВНЗ" є своєчасне отримання достовірної та повної інформації про контингент навчального закладу та учбовий процес, а також зниження працеємності проведення вводу та аналізу облікової інформації, підвищення оперативності, узгодженості та достовірності даних.

Про систему АСУ «ВНЗ»

 

 

 

© 2016 Регіональний центр "Студсервіс"