• Студентські та учнівські квитки державного зразка

  Студентські та учнівські квитки державного зразка

  З 2001 року всі навчальні заклади в Україні зобов'язані видавати студентські та учнівські квитки єдиного державного зразка, виготовлені на основі фотокомпютерной технології, вид і технологія виготовлення затверджені Міністерством освіти і науки України.
 • Документи про освіту

  Документи про освіту

  Харківський регіональний Центр "Студсервіс" з 2003 року надає інформаційні послуги з формування баз даних учнів і випускників навчальних закладів Харківської області всіх видів підпорядкування і власності, а також всіх рівнів акредитації і забезпечує навчальні заклади Харківської області України документами про освіту, студентськими, учнівськими квитками державного зразка згідно законодавства України.
 • Сучасні технології в освіті

  Сучасні технології в освіті

  Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСК "ВНЗ" і Автоматизованої системи "Школа"
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Електронний студентський квиток

Інформаційне повідомлення

Надаємо план обов’язкових заходів, які необхідно провести навчальним закладам для замовлення електронних студентських/учнівських квитків.

 1. Згідно з порядком замовлення документів про освіту – зареєструвати вузол ІВС «ОСВІТА» у разі, якщо ця процедура не була виконана раніше.
  • Заповнити та надіслати до «відділу реєстру навчальних закладів» Бланк заяви на реєстрацію вузла та Заяву на реєстрацію операторів(а) вузла.
  • Отримати свідоцтво про реєстрацію вузла.
  • Отримати картки доступу ІВС «ОСВІТА» та кард-рідери (при необхідності).
 2. Отримати ключі електронно-цифрового підпису.
 3. Встановити договірні відносини з банком України.
 4. Створити замовлення на виготовлення Документів.
 5. Перейти на роботу з новою програмою збору даних «Education», замість Dp2000.  З 01.01.2011 року прийом замовлень сформованих в програмі Dp2000 буде припинено.

Детальніше.


Харківський Регіональний центр "Студсервіс" пропонує послуги всім навчальним закладам по формуванню баз даних студентів для виготовлення електронних студентських квитків.

Формування баз даних і замовлень електронних студентських квитків здійснюється в Інформаційно-виробничій системі "Освіта" МОН України (програма збору даних «Education») через інформаційні вузли, які повинні мати:

1. Комплексну систему захисту інформації (КЗСІ), наявність якої підтверджено атестат відповідності, виданим Державною Службою Спеціального Зв'язку і Захисту Інформації України, згідно:

- Листа МОН України № 1 / 9-852 від 07.12.2009 р

- Листа ГП "ГЦ ПІТ" МОН України

 - ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 29 березня 2006 р N 373 "Про затвердження Правил забезпечення захисту інформації в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах"

- ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах"

2. Електронні ключі для входу в систему.

Харківський Регіональний центр "Студсервіс" є інформаційно-виробничим вузлом ІПС "ОСВІТА" МОН України та має всі необхідні умови, обладнання та документи для надання інформаційних послуг.

 

© 2016 Регіональний центр "Студсервіс"