• Студентські та учнівські квитки державного зразка

  Студентські та учнівські квитки державного зразка

  З 2001 року всі навчальні заклади в Україні зобов'язані видавати студентські та учнівські квитки єдиного державного зразка, виготовлені на основі фотокомпютерной технології, вид і технологія виготовлення затверджені Міністерством освіти і науки України.
 • Документи про освіту

  Документи про освіту

  Харківський регіональний Центр "Студсервіс" з 2003 року надає інформаційні послуги з формування баз даних учнів і випускників навчальних закладів Харківської області всіх видів підпорядкування і власності, а також всіх рівнів акредитації і забезпечує навчальні заклади Харківської області України документами про освіту, студентськими, учнівськими квитками державного зразка згідно законодавства України.
 • Сучасні технології в освіті

  Сучасні технології в освіті

  Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСК "ВНЗ" і Автоматизованої системи "Школа"
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Дипломи та бланки дипломів

Документи про освіту

магістра, бакалавра, спеціаліста, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста

(дивитися зразки) 

Назва Формат Опис

Диплом з персоналізацією (магістр, бакалавр, спеціаліст, молодший спеціаліст, молодший бакалавр)

А4 Диплом має форму прямокутника формату А4 і виготовляється з аркуша паперу масою 200-250 г. на 1 кв.м. Є захист: гільйошні елементи, антисканерна сітка, товщина лінії якої становить не більше 160 мкм; мікротекст (літери не більше 600 мкм); друк одностороння (4 + 0).

Диплом з персоналізацією (магістр, бакалавр, спеціаліст, молодший спеціаліст, молодший бакалавр)

А4 Диплом має форму прямокутника формату А4 і виготовляється з аркуша паперу масою 200-250 г. на 1 кв.м. Є захист: гільйошні елементи, антисканерна сітка, товщина лінії якої становить не більше 160 мкм; мікротекст (літери не більше 600 мкм); друк двостороння (4 + 4).
Додаток до диплома для молодших спеціалістів (бланк) А4 Бланк додатка до диплома має форму прямокутника формату А4 і виготовляється з аркуша паперу масою 120-150 г на 1 кв.м. Є & nbsp; захист: гільйошні елементи, антисканерна сітка, товщина лінії якої становить не більше 160 мкм, друк двостороння (4 + 4).
Титульна сторінка додатка до диплома європейського зразка (бланк) А4 Бланк Додатки (Diploma Supplement) виготовляється з одного аркуша паперу (220-250 г на 1 кв.м.) формату А4. Є захист: гільйошні елементи, антисканерна сітка, товщина лінії якої становить не більше 160мкм.Печать одностороння (4 + 0). Бланк містить інформацію про навчальний заклад.

Титульная страница приложения к диплому европейского бразца (бланк)

А4 Бланк Додатки (Diploma Supplement) виготовляється з одного аркуша паперу (150-170 г на 1 кв.м.) формату А4. Є захист: гільйошні елементи, антисканерна сітка, товщина лінії якої становить не більше 160мкм.Печать двостороння (4 + 4). Бланк містить інформацію про навчальний заклад.
Копія документа
А4 Чорно - біла копія одного листа документа на папері формату А4 (80-100 г на 1 кв.м)
Додаток до диплома європейського зразка (бланк) А4 Додаток (Diploma Supplement) виготовляється з паперу (120 г на 1 кв.м.) формату А4 Є захист: гільйошні елементи, антисканерна сітка, товщина лінії якої становить не більше 160мкм. Друк двостороння (4 + 4).
Додаток до диплома європейського зразка з персоналізацією А4 Додаток (Diploma Supplement) виготовляється з паперу (120 г на 1 кв.м.) формату А4 (5 -6 листів) Є захист: гільйошні елементи, антисканерна сітка, товщина лінії якої становить не більше 160мкм. Друк двостороння (4 + 4) .Персоналізація робиться лазерним друком. & Nbsp; Додаток прошивається ниткою через отвори, зав'язується вузлом і заклеюється наклейкою.

 

Центр «Студсервіс» пропонує індивідуальний підхід і індивідуальний дизайн документів для кожного навчального закладу.

Центр «Студсервіс» виготовить документи по дизайну навчального закладу.

Додатково пропонуємо виділити герб України, напис (Україна, Ukraine) тисненням фольгою (золотою, срібною, кольоровий, ін).

 

 

© 2016 Регіональний центр "Студсервіс"