• Студентські та учнівські квитки державного зразка

  Студентські та учнівські квитки державного зразка

  З 2001 року всі навчальні заклади в Україні зобов'язані видавати студентські та учнівські квитки єдиного державного зразка, виготовлені на основі фотокомпютерной технології, вид і технологія виготовлення затверджені Міністерством освіти і науки України.
 • Документи про освіту

  Документи про освіту

  Харківський регіональний Центр "Студсервіс" з 2003 року надає інформаційні послуги з формування баз даних учнів і випускників навчальних закладів Харківської області всіх видів підпорядкування і власності, а також всіх рівнів акредитації і забезпечує навчальні заклади Харківської області України документами про освіту, студентськими, учнівськими квитками державного зразка згідно законодавства України.
 • Сучасні технології в освіті

  Сучасні технології в освіті

  Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСК "ВНЗ" і Автоматизованої системи "Школа"
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Свідоцтво про закінчення підготовчого факультету(відділення) для іноземців та осіб без громадянства.

Зразок свідоцтво про закінчення підготовчого факультету(відділення) для іноземців та осіб без громадянства(до 06.10.2017).

svidoctvo1 нью11

Наказом Міністерства освіти і науки України(№ 1167 від 11.08.2017) "Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України" внесено зміни до форми свідоцтва про закінчення підготовчого факультету, відділення (підрозділу) для іноземців та осіб без громадянства. Пропонуємо нові бланки свідоцтв, які відповідають чинному законодавству.

Зразок свідоцтва про закінчення підготовчого факультету (відділення) для іноземців та осіб без громадянства (з 06.10.2017).

 нью11

 

© 2016 Регіональний центр "Студсервіс"