• Студентські та учнівські квитки державного зразка

  Студентські та учнівські квитки державного зразка

  З 2001 року всі навчальні заклади в Україні зобов'язані видавати студентські та учнівські квитки єдиного державного зразка, виготовлені на основі фотокомпютерной технології, вид і технологія виготовлення затверджені Міністерством освіти і науки України.
 • Документи про освіту

  Документи про освіту

  Харківський регіональний Центр "Студсервіс" з 2003 року надає інформаційні послуги з формування баз даних учнів і випускників навчальних закладів Харківської області всіх видів підпорядкування і власності, а також всіх рівнів акредитації і забезпечує навчальні заклади Харківської області України документами про освіту, студентськими, учнівськими квитками державного зразка згідно законодавства України.
 • Сучасні технології в освіті

  Сучасні технології в освіті

  Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСК "ВНЗ" і Автоматизованої системи "Школа"
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ДП «Інфоресурс» зекономило понад 400 тисяч гривень на закупівлі послуг з розробки програмного забезпечення для ЄДЕБО

ДП «Інфоресурс» зекономило понад 400 тисяч гривень на закупівлі послуг з розробки програмного забезпечення для ЄДЕБО

6 березня відбувся електронний аукціон за процедурою відкритих торгів на закупівлю послуг з розробки програмного забезпечення для роботи Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО). Його переможцем визначено ПАТ «Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій» та акцептовано його пропозицію з ціною 8, 930млн гривень. Така вартість послуг є нижчою від очікуваної і дозволить зекономити 403,235тис грн державних коштів.

 

Найближчим часом замовник послуг – ДП «Інфоресурс» – укладе з переможцем договір на надання послуг з розробки програмного забезпечення, умовами якого буде передбачено:

- усі майнові, зокрема виключні, права інтелектуальної власності на розроблене програмне забезпечення з моменту його створення належатимуть державі в особі ДП «Інфоресурс»;

- граничний термін розробки програмного забезпечення – до 22 травня 2017 року;

- технічна підтримка виконавцем розробленого програмного забезпечення – протягом одного року з моменту його приймання-передачі;

- оплата послуг з розробки програмного забезпечення здійснюватиметься щоквартально рівними частинами протягом двох років і розпочинатиметься у серпні 2017 року.

 

© 2016 Регіональний центр "Студсервіс"