• Студентські та учнівські квитки державного зразка

  Студентські та учнівські квитки державного зразка

  З 2001 року всі навчальні заклади в Україні зобов'язані видавати студентські та учнівські квитки єдиного державного зразка, виготовлені на основі фотокомпютерной технології, вид і технологія виготовлення затверджені Міністерством освіти і науки України.
 • Документи про освіту

  Документи про освіту

  Харківський регіональний Центр "Студсервіс" з 2003 року надає інформаційні послуги з формування баз даних учнів і випускників навчальних закладів Харківської області всіх видів підпорядкування і власності, а також всіх рівнів акредитації і забезпечує навчальні заклади Харківської області України документами про освіту, студентськими, учнівськими квитками державного зразка згідно законодавства України.
 • Сучасні технології в освіті

  Сучасні технології в освіті

  Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСК "ВНЗ" і Автоматизованої системи "Школа"
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Квіт: "Пластикові дипломи не потрібні"

Освітяни підрахували, що виготовляти паперові дипломи буде дешевше.

Міносвіти хоче відмовитися від пластикових дипломів через їхню дорожнечу.

Дипломи

Міністерство освіти і науки збирається відмовитися від видачі пластикових дипломів в Україні. Про це заявив очільник відомства Сергій Квіт. "Пластикові дипломи не потрібні. І коли вам кажуть, що він краще захищений, то це повний абсурд. Тому що є серія та номер, які підтверджують диплом... Він повинен бути паперовий, дизайн залежить від вас. Зазначу, що пластикових дипломів немає ніде в світі. Вид не грає ролі, а ціна має значення", - запевнив він.

До того ж Квіт додав, що університети повинні виготовляти дипломи, які міститимуть обов'язкову інформацію про освіту.

Як стало відомо, протягом місяця міністерство має затвердити нову форму документів про вищу освіту, вартість яких не повинна перевищувати двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Докладніше на ТСН.

 

© 2016 Регіональний центр "Студсервіс"