• Студентські та учнівські квитки державного зразка

  Студентські та учнівські квитки державного зразка

  З 2001 року всі навчальні заклади в Україні зобов'язані видавати студентські та учнівські квитки єдиного державного зразка, виготовлені на основі фотокомпютерной технології, вид і технологія виготовлення затверджені Міністерством освіти і науки України.
 • Документи про освіту

  Документи про освіту

  Харківський регіональний Центр "Студсервіс" з 2003 року надає інформаційні послуги з формування баз даних учнів і випускників навчальних закладів Харківської області всіх видів підпорядкування і власності, а також всіх рівнів акредитації і забезпечує навчальні заклади Харківської області України документами про освіту, студентськими, учнівськими квитками державного зразка згідно законодавства України.
 • Сучасні технології в освіті

  Сучасні технології в освіті

  Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСК "ВНЗ" і Автоматизованої системи "Школа"
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Про звірку даних реєстрації на ЗНО (в УЦОЯО) та замовлень на друк свідоцтв про ПЗСО (в ІВС "Освіта")

До уваги обласних органів управління освіти, а також закладів освіти, які здійснюють замовлення свідоцтв про ПЗСО!

Технічним адміністратором ЄДЕБО (ДП "Інфоресурс") здійснено звірку даних реєстрації на ЗНО (поданих до УЦОЯО) та замовлень на друк свідоцтв про ПЗСО (поданих до ІВС "Освіта"). 
За результатами звірки пропонуємо організувати виправлення підпорядкованими закладами освіти виявлених розбіжностей у даних (лист МОН з офіційним дорученням додається, аналогічний порядок дій був доведений до ДОН раніше, у робочому порядку). 
Також просимо врахувати, що в УЦОЯО зміна персональних даних осіб (крім дати народження) під час проведення сесій не здійснюється. Правки будуть вноситись після закінчення сесій ЗНО.

ДП "Інфоресурс"

Завантажити "Лист МОН № 1/9-320 від 22.05.2019 - Щодо питань усунення розбіжностей в інформації""

 

© 2016 Регіональний центр "Студсервіс"