• Студентські та учнівські квитки державного зразка

    Студентські та учнівські квитки державного зразка

    З 2001 року всі навчальні заклади в Україні зобов'язані видавати студентські та учнівські квитки єдиного державного зразка, виготовлені на основі фотокомпютерной технології, вид і технологія виготовлення затверджені Міністерством освіти і науки України.
  • Документи про освіту

    Документи про освіту

    Харківський регіональний Центр "Студсервіс" з 2003 року надає інформаційні послуги з формування баз даних учнів і випускників навчальних закладів Харківської області всіх видів підпорядкування і власності, а також всіх рівнів акредитації і забезпечує навчальні заклади Харківської області України документами про освіту, студентськими, учнівськими квитками державного зразка згідно законодавства України.
  • Сучасні технології в освіті

    Сучасні технології в освіті

    Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСК "ВНЗ" і Автоматизованої системи "Школа"
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

У МОН розповіли про сайт, на який витратять 54 млн

Фахівці Міністерства освіти і науки розробили проект постанови Кабінету Міністрів «Про Національну освітню електронну платформу». Документ винесений для громадського обговорення, після чого буде направлений на розгляд уряду.

Запропоноване Положення визначає мету запровадження, основні завдання, функції, структуру та засади функціонування Національної освітньої електронної платформи.

Виходячи з тексту документа, основним інформаційним наповненням нової е-платформи стануть електронні підручники або їх електронні версії для школярів та педагогічних працівників.

Планується, що на сайті також публікуватимуться переліки е-підручників, переліки шкільних навчальних програм, переліки підручників та посібників, яким надано гриф «Рекомендовано МОН». Передбачається публікація державних освітніх стандартів, освітніх та навчальних програм та методичних матеріалів.

Також на платформі будуть опубліковані посилання на електронні освітні, наукові та інформаційні ресурси, а також інформація, що пов’язана із забезпеченням освітнього процесу.

Автори документа наголошують, що основними цілями створення нової е-платформи є технологічне забезпечення реформи середньої освіти «Нова українська школа», забезпечення учасників освітнього процесу сучасними електронними освітніми ресурсами та безоплатне забезпечення електронними підручниками.

Власником е-платформи стане держава в особі Міністерства освіти і науки.

У Міносвіти, коментуючи розроблене Положення, наголошують, що створення Національної освітньої електронної платформи дасть поштовх для розвитку ринку виробництва електронних освітніх продуктів і сервісів, сприятиме поширенню електронного навчання та формуванню цифрової компетентності учасників освітнього процесу в Україні.

Зауваження та пропозиції до проекту положення можна надсилати до 28 березня 2018 року за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За інформацією Кабінету Міністрів, на створення національної електронної платформи заплановані видатки у розмірі 54,6 млн грн.

osvita.ua

 

© 2016 Регіональний центр "Студсервіс"