• Студентські та учнівські квитки державного зразка

  Студентські та учнівські квитки державного зразка

  З 2001 року всі навчальні заклади в Україні зобов'язані видавати студентські та учнівські квитки єдиного державного зразка, виготовлені на основі фотокомпютерной технології, вид і технологія виготовлення затверджені Міністерством освіти і науки України.
 • Документи про освіту

  Документи про освіту

  Харківський регіональний Центр "Студсервіс" з 2003 року надає інформаційні послуги з формування баз даних учнів і випускників навчальних закладів Харківської області всіх видів підпорядкування і власності, а також всіх рівнів акредитації і забезпечує навчальні заклади Харківської області України документами про освіту, студентськими, учнівськими квитками державного зразка згідно законодавства України.
 • Сучасні технології в освіті

  Сучасні технології в освіті

  Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСК "ВНЗ" і Автоматизованої системи "Школа"
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Привітання Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Всесвітнім Днем Науки

Привітання Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Всесвітнім Днем Науки Прийміть мої щирі вітання зі святом, що відзначається сьогодні на міжнародному рівні та поєднує вчених з різних країн світу – з Всесвітнім Днем Науки.

Цей день – це чудова нагода, аби вшановувати наукові традиції, популяризувати досягнення науковців, залучати молодь до світу науки.

Спасибі за вашу роботу, віру в свою справу, наполегливість та невтомність у пошуках істини. Бажаю вам, щоб у вашій науковій діяльності не було кордонів. Нехай всі ваші відкриття будуть лише в ім`я миру та розвитку!

З повагою,

Міністр освіти і науки України                          Лілія Гриневич

 

© 2016 Регіональний центр "Студсервіс"